• Українська
  • Русский

HACCP – це санітарія і гігієна на виробництві. ISO – це менеджмент. Так, на думку Віталія БЄЛОУСОВА, засновника навчального центру «Сертифікант», можна коротко описати ці поняття.

Маркетолог Тарас СТЕПАНОВ уточнює, що HACCP – це певна частина ISO. Коли ви отримуєте сертифікат ISO 22000, ви автоматично підтверджуєте HACCP. За словами експертів впровадити НАССР може або саме підприємство, або ж воно може найняти для цього консультанта, консалтингову компанію. Вартість послуг залежить від обсягів та виду виробництва. Якщо наймати приватного консультанта — це може коштувати 20 000 — 40 000 тисяч грн. Якщо ж компанію, юридичну особу, вартість послуги зростатиме, і становитиме від 40 000 грн. Про це експерти заявили під час РАНКОВОЇ КАВИ на Аgro FM.

Для довідки: HACCP — Hazard Analysis and Critical Control Point, система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок.

ISO — International Organization for Standardization, Міжнародна організація зі стандартизації.

Детальніше в ефірі «РАНКОВОЇ КАВИ»

agro.fm

«РАНКОВА КАВА»

В гостях у "РАНКОВОЇ КАВИ" сьогодні Віталій БЄЛОУСОВ (Виталий Белоусов) , директор навчального центру ТОВ "Сертифікант", та маркетолог Тарас СТЕПАНОВ.Якщо ви маєте питання стосовно доцільності та впровадження ХАСП та ISO?Якщо вам потрібно знати, які законодавчі зміни відбулися або відбудуться найближчим часом щодо стандартів харчової продукції?Якщо вам цікаво, як виготовляти безпечну продукцію, що матиме попит? - приєднуйтесь до нашого ефіру! Ведуча - Ольга КСЬОНЗ.#ЯслухаюAgroFM #AgroFM #агрорадіо #агромедіа #агроФМ

Опубліковано Agro FM Середа, 10 квітня 2019 р.
ТОВ "СЕРТИФІКАНТ" ЄДРПОУ 40777155 © 2015-2020 CERTIFICANT.org
https://web-art.club/